Księgarnia internetowa Bonito.pl

bonito-pl-ksiegarnia-internetowaBonito.pl jest jednym z największych sprzedawców książek w Polsce. Każdego dnia zespół 200 osób pracuje nad tym, aby każde z ponad 150 tysięcy zamówień składanych miesięcznie zostało zrealizowane z najwyższą jakością. Ekspresową wysyłkę i szeroką ofertę gwarantuje nam nasz magazyn o powierzchni prawie 4100 m², znajdujący się w jednym z najnowocześniejszych parków logistycznych w Europie – Goodman Kraków Airport Logistics Centre. Może on pomieścić aż 1 000 000 egzemplarzy książek. Przechowujemy w nim 80 000 tytułów, które jesteśmy w stanie wysłać nawet w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia. Klienci z Krakowa, Warszawy, Katowic i Wrocławia mogą odbierać swoje zamówienia w 15 naszych punktach odbioru bez dodatkowych kosztów dostawy!  Bonito.pl wysłało pierwszą książkę w 2006 roku, więc obchodzimy już 10 urodziny. W tym roku przekroczymy liczbę 5 milionów zrealizowanych zamówień! Dziękujemy za okazane zaufanie – to dzięki niemu rozwijamy się w tak szybkim tempie. Dołożymy wszelkich starań aby każdy z Klientów był zadowolony z wysokiej jakości obsługi i niskich cen, jakie oferujemy.

Opinie na temat księgarni Bonito.pl

Księgarnia Bonito.pl posiada wielu zadowolonych klientów, którzy często i chętnie wystawiają opinie w Internecie. W serwisach agregujących opinie przeważają zdecydowanie opinie pozytywny co świadczy o wysokim stopniu zadowolenia i błyskawicznej realizacji zamówień w tym sklepie.

Kody rabatowe na zakupy w księgarni Bonito.pl

Internetowy sklep z książkami Bonito.pl bardzo chętnie publikuje kody rabatowe i zniżki. Jeśli więc planujemy zakup książek w tej księgarni internetowej warto przejrzeć serwisy ze zniżkami i skorzystać z aktualnych promocji.

Ocena redakcji

Post Author: Sprzedawca

Sprzedawca jest administratorem katalogu sklepów internetowych pod addresem Loteriaparagonowa.pl. Prywatnie zakupoholik i wielbiciel nowych technologii, w czasie pracy dba o to, aby serwis przedstawiał jak najbardziej aktualne dane na temat sklepów i ich ofert.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *