O katalogu sklepów

Dlaczego warto dodać swój sklep do katalogu sklepów internetowych ?

Katalog sklepów internetowych w niezwykle atrakcyjnej domenie LoteriaParagonowa.pl (wysoki Trust Flow domeny) to szansa na dotarcie do wielu nowych klientów. Dzięki ciekawej i wartościowej domenie wpisy o sklepach docierają do potencjalnych klientów, a link z treści prowadzący bezpośrednio na stronę sklepu ma dużą wartość i pozytywnie wpływa na domenę docelową.

wysoki-trust-flow-domeny-loteriaparagonowa

Za pomocą wpisu do naszego katalogu można przedstawić ofertę swojego sklepu, poinformować klientów o trwających promocjach i aktualnych rabatach i nowościach. Oprócz wpisu tekstowego o dowolnej długości (minimalny opis musi składać z 2000 znaków ze spacją) wpis może zawierać zdjęcia asortymentu, screeny ze sklepu, a także linki do bloga i najważniejszych stron w sklepie.

loteria-paragonowa-pl

 

Jak wygląda wpis sklepu internetowego w naszym katalogu sklepów ?

Wpis tekstowy opisujący sklep internetowy oraz jego asortyment może zawierać dowolną ilość znaków, jednak nie powinno ich być mniej niż 2000. Wykorzystaj otrzymane miejsce aby dokładnie opisać swój sklep internetowy, jego najlepsze cechy i najciekawsze kategorie czy pozycje z asortymentu. Pokaż Klientom co i dlaczego warto kupować akurat w Twoim sklepie! Oprócz opisu tekstowego zamieszczone mogą zostać zdjęcia oraz link prowadzący do sklepu.

Atrakcyjną prezentację sklepu internetowego wraz z obszernym opisem oraz screenami i linkami może przygotować również nasza redakcja. Jesteśmy do dyspozycji!

Jak dodać swój sklep do katalogu sklepów internetowych ?

Wpis do katalogu sklepów internetowych LoteriaParagonowa.pl jest płatny. Koszt wpisu wynosi 100 zł netto (płatność następuje na podstawie faktury pro-forma). W przypadku chęci dodania sklepu do naszego katalogu prosimy o kontakt (kontakt@loteriaparagonowa.pl).